Podlahy

Podlaha vo vašom novom dome-byte je dominantný prvok, ktorý si vybeáráte na dlhé roky. Dotvára priestor jednak farebne, tak aj pocitovo
vzhľadom na výber materiálu. Každý od podlahy očakáva niečo iné, preto sme tu pre Vás my, aby sme Vám ochotne poradili pri výbere vašej novej podlahy.

Podlahy obrzok

Podlahy v našej ponuke

V našej ponuke nájdete široký výber rôznych druhov podláh, všetko od svetoznámych renomovaných výrobcov. Našim sortimentom vieme uspokojiť aj tých najnáročnejších z Vás. Neváhajte nás preto navštíviť v našom modernom SHOWROOME.

Často kladené otázky

Nižšie sme pre vás pripravili zopár najčastejšie kladených otázok a odpovede k nim.
Všetky laminátové podlahy v našej ponuke sú vhodné na teplovodné podlahové vykurovanie. Pri podlahovom vykurovaní je nutné použiť špeciálnu podložku pre podlahovú vykurovanie,ktorú samozrejme tiež nájdete v našej ponuke.
Všeobecne platí, že laminátová podlaha je výrobok z dreva a teda nie je dlhodobo vodeodolná. V našej ponuke však nájdete aj laminátové podlahy so zvýšenou vodeodolnosťou,ktoré sú vhodné do priestorov, kde je zvýšené riziko pôsobenia vody ako napr. kuchyňa, zádverie atď. Kolekcia IMPRESSIVE od nášho výrobcu QUICK STEP, je dokonca vhodná aj do kúpelne.
Treba postupovať podľa návodu na údržbu a starostlivosť o laminátové podlahy. Vo všeobecnosti platí, vysávanie a zameranie hrubých nečistôt, umývanie čistou vodou a špeciálnymi prípravkami na ošetrovanie laminátovej podlahy.
Všetky drevené parkety v našej ponuke sú vhodné na teplovodné podlahové vykurovanie. Pri použití drevených parkiet na podlahové vykurovanie, doporučujeme zvoliť montáž parkiet celoplošným lepením. Nie je však problém ani montáž plávajúcim spôsobom. Ak si zvolíte montáž plávajúcim spôsobom, pri podlahovom vykurovaní je nutné použiť špeciálnu podložku pre podlahovú vykurovanie, ktorú samozrejme tiež nájdete v našej ponuke.