Terasy

Drevené terasové dosky z exotických alebo našich európskych drevín sú prirodzeným a krásnym prepojením vnútorného a vonkajšieho priestoru v súkromí, na modernom pracovisku alebo vrámci verejných a spoločenských priestranstiev. Nádherné drevo dodáva fantastický vzhľad moderným mestským kaviarňam, otvára možnosti využitia strešných terás a prirodzene dopĺňa estetiku bazénov, relaxačných a oddychových priestorov a to nie len svojou prirodzenou a krásnou štruktúrou a kresbou ale aj svojou výraznou vôňou ktorá dodáva priestoru nezameniteľnú atmosféru. Nehľadáme a neponúkame najlacnejšie riešenia za každú cenu. Našim prvoradým a jediným cieľom je aby Vám terasa bezchybne slúžila mnoho rokov bez akejkoľvek drobnej závady a nutnosti prípadných opráv. Dovoľte preto, aby sme Vám svojimi dlhoročnými skúsenosťami, prvotriednym materiálom a poctivou kvalitnou prácou a prístupom zrealizovali Vašu vysnívanú terasu pri Vašom rodinnom dome, byte, v záhrade alebo okolo bazénu.

Často kladené otázky

Nižšie sme pre vás pripravili zopár najčastejšie kladených otázok a odpovede k nim.
Všetky laminátové podlahy v našej ponuke sú vhodné na teplovodné podlahové vykurovanie. Pri podlahovom vykurovaní je nutné použiť špeciálnu podložku pre podlahovú vykurovanie,ktorú samozrejme tiež nájdete v našej ponuke.
Všeobecne platí, že laminátová podlaha je výrobok z dreva a teda nie je dlhodobo vodeodolná. V našej ponuke však nájdete aj laminátové podlahy so zvýšenou vodeodolnosťou,ktoré sú vhodné do priestorov, kde je zvýšené riziko pôsobenia vody ako napr. kuchyňa, zádverie atď. Kolekcia IMPRESSIVE od nášho výrobcu QUICK STEP, je dokonca vhodná aj do kúpelne.
Treba postupovať podľa návodu na údržbu a starostlivosť o laminátové podlahy. Vo všeobecnosti platí, vysávanie a zameranie hrubých nečistôt, umývanie čistou vodou a špeciálnymi prípravkami na ošetrovanie laminátovej podlahy.
Všetky drevené parkety v našej ponuke sú vhodné na teplovodné podlahové vykurovanie. Pri použití drevených parkiet na podlahové vykurovanie, doporučujeme zvoliť montáž parkiet celoplošným lepením. Nie je však problém ani montáž plávajúcim spôsobom. Ak si zvolíte montáž plávajúcim spôsobom, pri podlahovom vykurovaní je nutné použiť špeciálnu podložku pre podlahovú vykurovanie, ktorú samozrejme tiež nájdete v našej ponuke.